Universal Book Reader

Ücretsiz E-Kitap Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Sürüm 3.0.498
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Mobile Systems
Android İşletim sistemi bulunan cep telefonları ya da tabletlerinizde kullanabileceğiniz Universal Book Reader uygulaması ile kitap okumak hiç bir bu kadar zevkli olmamıştı. Bu uygulama sayesinde birbirinden farklı ve eğlenceli kitapları bulabilir ve okuy

Android İşletim sistemi bulunan cep telefonları ya da tabletlerinizde kullanabileceğiniz Universal Book Reader uygulaması ile kitap okumak hiç bir bu kadar zevkli olmamıştı. Bu uygulama sayesinde birbirinden farklı ve eğlenceli kitapları bulabilir ve okuyabilirsiniz.

Evrensel kitap okuma uygulaması EPUB ve PDF dosyalarınızı okuyabileceğiniz ücretsiz bir e-kitap uygulamasıdır. Kitap okumayı sevenler için tasarlanmış bu uygulama sayesinde çantanızda kitap taşımayacaksınız. Cep telefonunuzdan okuma imkanı tanıyan uygulama ayrıca bir çok farklı kitabı da elinize getiriyor. 

Uygulama içerisinde ayrıca kitap satın alabilmeniz için gezinti bağlantıları mevcuttur. Kütüphanenizde okuyacağınız  kitap kalmadıysa hemen bir kitap satın alabilir veya ücretsiz kitaplardan indirebilirsiniz. Her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği uygulama sayesinde kitap okumak zevkli bir aktiviteye dönüşecek. 

Universal Book Reader indir